Czy warto inwestować w bitcoin ?

Czy warto inwestować w bitcoin ?

Czy warto inwestować w bitcoin ?

Czy warto inwestować w bitcoin ?


Witajcie , dziś trochę teorii oraz możliwości jakie niesie ze sobą XXI wiek 😉

Często dostaje pytanie czy już nie za późno ,żeby inwestować w bitcoina ... bo wiesz gdybym 3 lata temu kupił to dziś miałbym mnóstwo pieniędzy itp.

Oczywiście 3 lata temu było by znacznie lepiej ale większość nie miała pojęcia co to jest bitcoin 3 lata temu 😉 i pewnie za kolejne 3 powiedzą to samo , nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości ani cofnąć się w czasie.

Natomiast możemy podjąć decyzje dziś i zacząć działać.

Czym charakteryzuje się bitcoin :

Bitcoin jest obecnie najpopularniejszą kryptowalutą.

Eksploatowany jest bez udziału banku, agencji lub rządu i dlatego raz zdobytych pieniędzy nikt Wam już nie odbierze.

Za sprawą decentralizacji waluty, to Ty jesteś jej jedynym i najważniejszym jej właścicielem w przeciwieństwie do zwykłej waluty, gdzie jesteś jedynie jej potencjalnym posiadaczem.

Osoba, która wejdzie w posiadanie określonej ilości Bitcoin-ów jest całkowicie anonimowa. Płatność Bitcoin-em jest łatwiejsza od płatności przy pomocy karty płatniczej/kredytowej.

Ta kryptowaluta jest legalnym środkiem płatniczym w większości krajów.

Pewne ograniczenia prawne względem niej zostały zastosowane w Rosji, Argentynie, czy Tajlandii. Cena Bitcoina określana jest przez podaż i popyt, co powoduje wahania stawki.

 

Więc jak go zdobyć ?

Możemy kupić go na giełdzie np Bitbay

I jak się to "kopie" :

Cloud Mining to specjalistyczny system, którego głównym celem jest „wykopywanie” Bitcoin-ów. W języku fachowym powiedzielibyśmy, że dany system przeznaczony jest do „górnictwa”. Jest to pewnego rodzaju metafora – przeniesienie realnego wydobywania kruszca, np. złota, czy srebra wykorzystywanego do produkcji pieniędzy na wirtualne wydobywanie kryptowalut. System ten pozwala zaoszczędzić na wykorzystaniu instrumentów technicznych i wysokich kosztów związanych z pierwotnym zamówieniem, co z natury rzeczy jest dość dużą korzyścią dla potencjalnego użytkownika Bitcoin-a.

Priorytem dla Cloud Mining jest duża moc przy niskim zużyciu energii i stabilność pracy.System zaopatrzony jest w kartę graficzną R9280X i co ważne – jeśli Twój sprzęt wyposażony jest w pokrewne karty graficzne, to system może zaadoptować je 
 i zakceptować do wydobywania Bitcoin-ów po wykonaniu pełnej diagnostyki tych kart. Diagnostykę może wykonać punkt serwisowy, do którego dane kontaktowe zamieszczone zostały na podstronie Pomocy Technicznej. Przed rozpoczęciem diagnostyki należy podać pełną nazwę karty wraz z datą jej zakupu.

 

By | 2018-01-19T04:35:43+00:00 Styczeń 16th, 2017|Możliwości biznesowe|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę. Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń . Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą. Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress