Inwestycję które uczynią Ciebie wolnym finansowo

, Możliwości biznesoweInwestycję które uczynią Ciebie wolnym finansowo

Inwestycję które uczynią Ciebie wolnym finansowo

Inwestycję które uczynią Ciebie wolnym finansowo

Pamiętam jak paręnaście lat temu cieszyłem się z 5% rocznie na pierwszej inwestycji którą była lokata w banku. Później były fundusze w których dochodziło do 15% jeżeli wszystko dobrze szło - były i momenty kiedy byłem na minusie. Co to były za czasy i radość z zarabiam pasywnie.
Uczyłem się od zawsze jak pracują pieniądze ponieważ w tym momencie to jeden z lepszych pracowników jakiego mam 🙂

Od tego czasu dużo się zmieniło i po podliczeniu wszystkiego wcale aż tak dużo nie zarabiałem.  Płacąc podatki, inflacje, spadek wartości pieniądza ... czasami nawet na papieże to traciłem.

Nigdy się nie poddałem tylko wyciągałem wnioski co mogę zrobić inaczej żeby mieć jeszcze więcej.

Natomiast obecnie przez miniony weekend zarobiłem około 150%  w 3 dni i nie jest to nic nadzwyczajnego tylko potrzeba dojścia do dobrych informacji i otworzenia się na nowe okazje. W obecnych czasach mamy morze możliwości dzięki którym w krótkim czasie możemy się wzbogacić. Jedną z firm w których działam jest - kliknij po więcej info - daje możliwości pasywnego zarabiania i wypłatę zarobionych pieniędzy codziennie.

Natomiast jeżeli masz żyłkę hazardzisty możesz zacząć grać na giełdzie kryptowalut i tam są jeszcze większe możliwości zysku - tylko trzeba pamiętać że większość to spekulacje. Zawsze im większe ryzyko tym większa kasa do zgarnięcia.

Ling do giełdy - Binance

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie i zaczynamy działać.

 

 

*Pamiętaj ,że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem oraz możliwością utracenia części zainwestowanych pieniędzy dlatego warto dywersyfikować swoje pieniądze w różne biznesy  i nie trzymać wszystkiego w jednym programie.

By | 2018-01-19T04:32:39+00:00 Czerwiec 5th, 2017|Motywacja, Możliwości biznesowe|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę. Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń . Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą. Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress