Czy można zacząć zarabiać w internecie za darmo ?

Czy można zacząć zarabiać w internecie za darmo ?

Czy można zacząć zarabiać w internecie za darmo ?

Czy można zacząć zarabiać w internecie za darmo ?

Dostaje dużo pytań jak zacząć i gdzie najlepiej "za darmo" więc da się poniżej podaje parę przykładów z których korzystałem  … czyli kasa za free z internetu 😉

Na samym początku napisze coś co zdziwi większość -  nie tak za darmo i tak musicie zainwestować swój czas żeby zarobić a to jest według mnie najcenniejsze 😉

Podam kilka źródeł z których ja korzystałem kiedyś teraz już coraz rzadziej. Najlepszą haj$ z neta możecie dostać jeżeli posiadacie własną stronę internetową. Wtedy możecie założyć konto w google Adsense i udostępnić na swojej stronie miejsce reklamowe.


Teraz moje ulubione bitcoiny , można je zacząć zbierać za darmo co 15-60 minut zależy od strony (faucet-u) . Dokładniej pisząc są to satoshi ułamkowa część bitcoina.

Najlepiej założyć portfel na polskiej giełdzie bitbay i tam dostaniesz swój własny portfel na który będą przelewane satoshi.
Strony to :

   tutaj możesz wyklikać sobie darmowe bitcoiny co 60 minut, a dodatkowo otrzymasz 50% bitcoinowej prowizji w programie partnerskim (jeśli polecisz stronę innym). Jest mnóstwo dodatkowych gier ,losowań żeby zarobić dodatkowe bitcoiny .Program działa od dawna, wypłaca w terminie, bardzo fajny.

   W Bonus Bitcoin można otrzymać do 5000 Satoshi co 15 minut (aktualna średnia wynosi 88 Satoshi).           Rejestrujemy się podając adres e-mail a następnie wystarczy wypełnić kod captcha i kliknąć na przycisk „Claim now!”.

Około północy (UTC) każdego dnia do naszego konta Bonus Bitcoin automatycznie dodaje codziennie dodatkowy bonus! Bonus ten będzie wynosił 5% sumy wszystkich uzbieranych satoshi oraz otrzymanych prowizji z kliknięć osób poleconych w ciągu ostatnich 72 godzin (3 dni). Aby otrzymać bonus należy wykonać co najmniej jeden „Claim” w ciągu poprzedniego dnia. Nie ma ograniczeń co do kwoty bonusa – im więcej zarabiasz, tym większy jest bonus!

Oczywiście jest dużo więcej programów do zbierania satoshi wystarczy poszukać w internecie 😉

 

By | 2018-01-19T04:39:48+00:00 Wrzesień 22nd, 2016|Możliwości biznesowe|1 komentarz

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę. Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń . Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą. Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

1 komenarz

  1. Aleksander Grudzień 13, 2016 w 5:25 pm- Odpowiedz

    Ciekawy temat, programy partnerskie rzeczywiście zezwalają na duże zarobki, jednak trzeba umieć w jaki strategia się do tego wziąć, przy promowaniu programów partnerskich jest ważna znajomość pozycjonowania stron także wiedzy social media. Fajny wpis licze na więcej o aktualnym temacie

Zostaw komentarz

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress