Podróżne małe i duże

Podróżne małe i duże

Podróżne małe i duże

Podróżne małe i duże

Od kiedy pamiętam nie mogłem znaleźć swojego miejsca na świecie , pewnie teraz by to zdiagnozowali jak adhd 😛 na całe szczęście kiedy dorastałem jeszcze tego nie wymyślili bo kto wie jakby to się skończyło .

Dzięki właśnie tej niepohamowanej energii , chęci poznania więcej poznałem podróżne które zmieniły moje życie. W obecnej chwili nie wyobrażam sobie życia bez nich i piszą tego posta siedzę na werandzie mojego pokoju na Bali 😉 Dla większości osób jest to wręcz niemożliwe jak można ale to tylko ich przekonanie na ten temat nic więcej.

Piękne jest to ,że przeniosłem się do krainy bogów i widać to na każdym kroku , ich bóstwa , rzeźby budynki to istne dzieła sztuki. A zarazem jak poznajesz tubylców są oni mili , kulturalni oraz chętni Tobie pomóc gdzie w naszym cywilizowanym europejskim świecie chyba o tym zapomnieliśmy.

Każda podróż otwiera nam horyzonty myślenia , zmienia postrzeganie o świecie i pozwala nam iść dalej , więc jeżeli się wahasz nie czekaj tylko jak najszybciej kup bilet i spełnij swoje marzenia 🙂

 

By | 2018-01-19T04:36:26+00:00 Grudzień 3rd, 2016|Motywacja|0 komentarzy

About the Author:

Nauce i rozwojowi osobistemu poświęcił 6 lat. Po tym okresie z niesamowitą ilością wiedzy i doświadczenia – wrócił do kraju. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jaka jeszcze przed nim wyboista droga. Zdobyte za granicą umiejętności nie pomagały mu w zdobyciu wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Pojawiły się myśli co dalej – czy dobrze zrobił, że wrócił . Jednak jego upór i determinacja nie pozwoliły na odwrót i ucieczkę. Wtedy pierwszy raz zetknął się z potocznie zwaną „akwizycją” jedynie firmy o profilu sprzedaży bezpośredniej odpowiadały na jego aplikacje. Podszedł to tego z dystansem ale i ciekawością która mu towarzyszyła przez całe życie. Dzień po dniu pokonywał kolejne bariery i poznawał tajniki sprzedaży. Po krótkim okresie czasu okazało się to niesamowitym doświadczeniem i niekończącą się możliwością rozwoju osobistego. Zaczynał od branży ubezpieczeniowej, później była finansowa w międzyczasie poznał MLM, który okazał się jego pasją i spełnieniem marzeń . Jest certyfikowanym Coachem i Masterem NLP oraz niepoprawnym optymistą. Zapraszam do śledzenia bloga o biznesie, podróżach, rozwoju i coachingu.

Zostaw komentarz

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress